Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GANMAR, Georg (1916-1976): Vilande hjort, signerad och daterad G Ganmar 1957, 7/50, patinerad brons, längd 16 cm
Zustandsbeschreibung
191354
2013-06-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner