George Ganmar hjort skulptur

George Ganmar hjort skulptur
George Ganmar hjort skulptur
George Ganmar hjort skulptur
George Ganmar hjort skulptur
George Ganmar hjort skulptur
George Ganmar hjort skulptur
George Ganmar hjort skulptur
George Ganmar hjort skulptur

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GANMAR, Georg (1916-1976): Vilande hjort, signerad och daterad G Ganmar 1957, 7/50, patinerad brons, längd 16 cm

Zustandsbeschreibung

191354

2013-06-16