Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, Carl Lindgren, Norrköping 1779, TUMLARE, silver, otydliga stämplar, höjd 9,5 resp. 3 cm
Tumlare med bucklor
191358
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här