Bägare och tumlare 1700-tal silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, Carl Lindgren, Norrköping 1779, TUMLARE, silver, otydliga stämplar, höjd 9,5 resp. 3 cm

Tumlare med bucklor

191358

2013-06-16