Anton Rutgers oljemålning

Anton Rutgers oljemålning
Anton Rutgers oljemålning
Anton Rutgers oljemålning
Anton Rutgers oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 200 SEK

RUTGERS, Anton (1900-tal): Kanalmotiv, olja på duk, ca 30x24,5 cm

Krackeleringar

191375

2013-06-16