Ytterfoder Kina

Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina
Ytterfoder Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille rosefärger av persikor och fladdermöss, höjd 19, diameter 18 cm

Sprickor, krackeleringar

191376

2013-06-16