Lars Lerin litografi

Lars Lerin litografi
Lars Lerin litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): Jägare med hund, signerad och daterad Lars Lerin 77, nummer 60/500, litografi, 36x40 cm

191380

2013-06-16