Oidentifierad konstnär 1800-tal
2013-06-16
191383
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Interiör, olja på duk, ca 54x68 cm
Färgbortfall, krackeleringar, lagningar, retuscher