Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDQVIST, Carl L. (1856-1941): Fiskebåt i brottsjö, signerad och daterad -08, blandteknik, 59x41 cm
191393
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här