Bok Sung Sherds

Bok Sung Sherds
Bok Sung Sherds

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SUNG SHERDS, Palmgren, N., AB Gustavsbergs Fabriker 1963, träkassett formgiven av David Westman (snickarmästare James Krenov),
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

Bokomslag med slitage

191394

2013-06-16