Bok Sung Sherds
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
SUNG SHERDS, Palmgren, N., AB Gustavsbergs Fabriker 1963, träkassett formgiven av David Westman (snickarmästare James Krenov),
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Bokomslag med slitage
191394
2013-06-16