Jardinjär Rörstrand

Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINJÄR, Rörstrand, 1900-talets början, flintgods, längd 37 cm

Krackelerad

191400

2013-06-16