Glasservis Kosta
Vollendet
2013-06-16
191402
| Höchstes Gebot | 4 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
GLASSERVIS, 77 dlr, Kosta, 1920-tal, bestående av, 11 champagneskålar, 12 selterglas, 10 större rödvinsglas, 10+12 vitvinsglas, 10 starkvinsglas, 12 likör/snapsglas
Skador