Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GLASSERVIS, 77 dlr, Kosta, 1920-tal, bestående av, 11 champagneskålar, 12 selterglas, 10 större rödvinsglas, 10+12 vitvinsglas, 10 starkvinsglas, 12 likör/snapsglas
Skador
191402
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här