Glasservis Kosta

Glasservis Kosta
Glasservis Kosta
Glasservis Kosta
Glasservis Kosta
Glasservis Kosta
Glasservis Kosta

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GLASSERVIS, 77 dlr, Kosta, 1920-tal, bestående av, 11 champagneskålar, 12 selterglas, 10 större rödvinsglas, 10+12 vitvinsglas, 10 starkvinsglas, 12 likör/snapsglas

Skador

191402

2013-06-16