Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARTI GRAFIK, bla Camilla Pyk, Olle Bonnier, Alf Linder, Krister Follin, delvis signerade, varierande mått,
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Hanteringsveck
191413
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här