Målning
2013-06-16
191419
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition i rött, signerad och daterad -94 atergo, olja på pannå, 30x30 cm,
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Smärre kantslitage