Orientmatta antik 1800-tal

Orientmatta antik 1800-tal
Orientmatta antik 1800-tal
Orientmatta antik 1800-tal
Orientmatta antik 1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, kurd, sannolikt 1800-talets slut, ca 416x200 cm

slitage, smärre lagningar

191435

2013-06-24