Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, kurd, sannolikt 1800-talets slut, ca 416x200 cm
slitage, smärre lagningar
191435
2013-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här