Collier 18 k guld emalj

Collier 18 k guld emalj
Collier 18 k guld emalj
Collier 18 k guld emalj
Collier 18 k guld emalj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

COLLIER, 18 k guld, koboltblå emalj med dekor av orientpärlor, rosettform med 2 hängande kläppar, 1800-talets andra hälft, längd 38,5 cm

Skador, emaljskador

191436

2013-06-17