Matbord i engelsk stil

Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil
Matbord i engelsk stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, engelsk stil, på pelarfot, mahogny, 3 iläggsskivor à 56 cm, höjd 73, diameter 120 cm

Ytskador, repor

191462

2013-06-16