Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1900-tal, engelsk stil, på pelarfot, mahogny, 3 iläggsskivor à 56 cm, höjd 73, diameter 120 cm
Ytskador, repor
191462
2013-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här