Väggreliefer Kina

Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina
Väggreliefer Kina

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

VÄGGRELIEFER, 2 st, 1900-talets första hälft, Kina, dekor av blommor, ca 35x26 cm

Smärre färgbortfall, slitage

191472

2013-06-17