Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5, oramad
191482
2013-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här