Shunga träsnitt
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Shunga-motiv ur "Manpuku Wagojin", omkring 1821, 2 sidor ehon ca 19x13,5 cm vardera, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, shunga, träsnitt ehon ca 18x29 cm
Skador, slitage
191486
2013-06-17