LG Lundberg olja

LG Lundberg olja
LG Lundberg olja
LG Lundberg olja
LG Lundberg olja
LG Lundberg olja
LG Lundberg olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LUNDBERG, LG (född 1938): Från Stockholms skärgård, signerad LG Lundberg, olja på film fäst på papp-pannå, 21x16 cm
PROVENIENS: Galleri Thomassen, Göteborg

191517

2013-06-18