Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÖLD, Otte (1894-1958): Preskutationen Longchamps: signerad Otte S, olja på pannå, 7,5x29 cm
UTSTÄLLD: Otte Skölds minnesutställning, Moderna Museet, Stockholm 1959
191519
2013-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här