Dan Wolgers objekt på papper

Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper
Dan Wolgers objekt på papper

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WOLGERS, Dan (född 1955): Utan titel, signerad och daterad Dan Wolgers -93, objekt på papper, 23,5x19,5 cm, oramad

191536

2013-06-17