Max Walter

Max Walter
Max Walter

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Fågelkvinna, signerad och daterad Max Walters -71, 129/300, litografi med bladguld, 31x39,5 cm

191538

2013-06-17