Max Walter färglitografier
2013-06-17
191549
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): (2) Fågelkvinnor, färglitografier, en signerad i trycket Max Walters57, den andra signerad och numrerad Max Walters 14/66, 46x40 resp. 26,5x23 cm
Det större bladet med veck