Max Walter originallitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): (3) Kompositioner, varav två signerade Max Walters, originallitografier, 24x20 resp 27x19, samt en signerad Max Walters 50, 30x19,5 cm

191555

2013-06-17