Henri Laurens litografi

Henri Laurens litografi
Henri Laurens litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LAURENS, Henri (1885-1954): Femme allongée au bras levé, signerad och numrerad H. Laurens 122/200, färglitografi, omkring 1950, editerad av Guilde de la Gravure (blindstämpel), i passepartout, oramad
I. 29 x 43 cm S. 38 x 52,5 cm
LITTERATUR: Völker 30

Gulnader, smuts

191565

2013-06-17