Pablo Picasso efter

Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PICASSO, Pablo (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), litografi, numrerad 1864/2000, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP

Zustandsbeschreibung

191567

2013-06-17