Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PICASSO, Pablo (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), litografi, numrerad 1864/2000, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP
Zustandsbeschreibung
191567
2013-06-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner