Birgit Broms litografi

Birgit Broms litografi
Birgit Broms litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, monogramsignerad BB, 199/300, färglitografi, bladstorlek 25x33 cm, oramad

191569

2013-06-17