John Jon-And oljemålning
2013-06-18
191587
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941):"På Teatern", stämpelsignerad Jon-And, med kvarlåtenskapsstämpel a tergo, olja på pannå, 52x64 cm