John Jon-And oljemålning

John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning
John Jon-And oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): "Musikinstrument", signerad Jon-And, olja på duk, 68x70 cm

191588

2013-06-18