Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Ner mot sjön, Norrland", signerad och daterad A. Cleve -45, olja på pannå, 34x51 cm
191593
2013-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här