Agnes Cleve oljemålning

Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning
Agnes Cleve oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Ner mot sjön, Norrland", signerad och daterad A. Cleve -45, olja på pannå, 34x51 cm

191593

2013-06-18