Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JON-AND, John (1889-1941): "Sidi-Bon-Said", signerad och daterad Jan-And, 26-1-22, pastell, 31x48 cm
191594
2013-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här