Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Båt på gång i Istanbul", signerad och daterad A. Cleve Istanbul 1930(?), 29x21 cm

191595

2013-06-18