Agnes Cleve akvarell
2013-06-18
191597
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Cagnes", Frankrike, signerad A. Cleve, daterad a tergo 1930, 31x40 cm
Smärre hanteringsskador