Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Cagnes", Frankrike, signerad A. Cleve, daterad a tergo 1930, 31x40 cm

Smärre hanteringsskador

191597

2013-06-18