Karott Japan 1800-tal

Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal
Karott Japan 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAROTT med lock, SKÅL, porslin, Japan, 1800-tal, Imari, diameter 18 resp.11,5 cm

Locket med häftad lagning, skålen saknar lock,spricka

191608

2013-06-18