Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KAROTT med lock, SKÅL, porslin, Japan, 1800-tal, Imari, diameter 18 resp.11,5 cm
Locket med häftad lagning, skålen saknar lock,spricka
191608
2013-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här