Skål och tallrik Japan

Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan
Skål och tallrik Japan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, TALLRIK, porslin, Japan, 17/1800-tal, Imari, diameter 15 resp. 23 cm

Tallrik med nagg

191609

2013-06-18