Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, TALLRIK, porslin, Japan, 17/1800-tal, Imari, diameter 15 resp. 23 cm
Tallrik med nagg
191609
2013-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här