Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGLAR, 2 st, förgyllda ramar, fasettslipat glas, 66x47 resp. 62x44 cm
Skador
191610
2013-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här