Speglar

Speglar
Speglar
Speglar
Speglar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGLAR, 2 st, förgyllda ramar, fasettslipat glas, 66x47 resp. 62x44 cm

Skador

191610

2013-06-18