Bror Ingemar Fröberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRÖBERG, Bror Ingemar (1921-1999): Älvornas dödsdans, signerad och daterad Bror Ingemar -63, olja på duk, 87x112 cm

191616

2013-06-18