Bror Ingemar Fröberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRÖBERG, Bror Ingemar (1921-1999): "Livets återkomst", signerad och daterad Bror Ingemar -76, olja på duk, 101x99 cm

191618

2013-06-18