Vladimir Velikovic färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", 79/100, signerad och daterad Velikovic 1979, färglitografi, 74x106 cm

191632

2013-06-18