Adja Yunkers träsnitt

Adja Yunkers träsnitt
Adja Yunkers träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika, 1900-1983): "Big Kiss", signerad och daterad 1946, färgträsnitt, bildyta 40x29 cm

191634

2013-06-18