Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1800-tal, mahogny, på pelarfot, höjd 74, diameter 120 cm, 3+3 st., iläggsskivor, bredd 50 resp 43 cm

Iläggsskivor i furu, slitage, smärre ytskador

191643

2013-06-18