Sengustavianska karmstolar

Sengustavianska karmstolar
Sengustavianska karmstolar
Sengustavianska karmstolar
Sengustavianska karmstolar
Sengustavianska karmstolar
Sengustavianska karmstolar
Sengustavianska karmstolar
Sengustavianska karmstolar

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, sengustavianska provinsarbeten, möjligen Lindome, skuren dekor, förgyllda

Smärre skador, sliten klädsel

191644

2013-06-18