Karmstol och stolar i Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, STOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-tal, mahogny

Skador och lagningar

191645

2013-06-18