Kaffeservis 1940-tal

Kaffeservis 1940-tal
Kaffeservis 1940-tal
Kaffeservis 1940-tal
Kaffeservis 1940-tal
Kaffeservis 1940-tal
Kaffeservis 1940-tal
Kaffeservis 1940-tal
Kaffeservis 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KAFFESERVIS, 27 dlr, Schwarzenhammer, Bavaria

Ett fat och assiett fyrkantigt, smärre nagg

191658

2013-06-18