Carsten Engström olja

Carsten Engström olja
Carsten Engström olja
Carsten Engström olja
Carsten Engström olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM, Carsten (1941-2003): Komposition med måsar vid kust, signerad Engström, olja på duk, 82x130 cm

Smärre färgbortfall

191691

2013-06-18