Jan Naliwajko skulptur

Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NALIWAJKO, Jan (född 1939): Väggskulptur, signerad J. Naliwajko. plexiglas i guld och silver, 103x140 cm

Smärre repor

191726

2013-06-18