Skulptur afrikansk krigare

Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare
Skulptur afrikansk krigare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen europeisk, skuret trä, afrikansk krigare, monogramsignerad och daterad S-R 1913, höjd 38 cm, Inköpt i Hamburg

Attribut saknas, en arm med spricka

191742

2013-06-18